Reklama

Chciał popełnić samobójstwo, pomysł zaczerpnął z serialu telewizyjnego

Opublikowano: śr, 14 mar 2018 15:39
Autor:

Chciał popełnić samobójstwo, pomysł zaczerpnął z serialu telewizyjnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Okonek. Powiat złotowski. Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Próba samobójcza.

 

Tragedii w miejscowości Okonek (powiat złotowski) zapobiegli policjanci, którzy 12 marca w godzinach wieczornym odebrali zawiadomienie, że 33-letni mężczyzna odkręcił w mieszkaniu butlę z gazem.

W budynku, gdzie mieszkało kilkanaście rodzin istniało zagrożenie, że mężczyzna może wysadzić w powietrze cały dom. Policjanci z komisariatu policji w Okonku pojechali pod adres podany przez zgłaszającego.

 

 

Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze na klatce schodowej zastali sąsiadów mężczyzny. Przed drzwiami mieszkania 33-latka było czuć ulatniający się gaz. Mundurowym nie udało się nawiązać kontaktu z mężczyzną więc postanowili nie czekać ani chwili dłużej i wyważyli drzwi.

Po wejściu do mieszkania zobaczyli 33-latka leżącego na łóżku nieopodal odkręconej butli z gazem. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy policji wyciągnął zapalniczkę, przez co został szybko obezwładniony.

Okazało się, że 33-letni mieszkaniec gminy Okonek miał dwa promile alkoholu w organizmie. Oświadczył policjantom, że pomysł na taki sposób samobójstwa zaczerpnął... z serialu telewizyjnego.

Mężczyzna trafił na izbę wytrzeźwień.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE