Reklama

Burmistrz Jarocina stracił prawo jazdy. Teraz radzi innym, by zdjęli nogę z gazu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: B. Nawrocki

Burmistrz Jarocina stracił prawo jazdy. Teraz radzi innym, by zdjęli nogę z gazu - Zdjęcie główne

Adam Pawlicki | foto B. Nawrocki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nieoczekiwany wpis w mediach społecznościowych burmistrza Jarocina. Samorządowiec sam poinformował, że stracił prawo jazdy. Powód? Ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość.

Jak czytamy na portalu jarocinska.pl Adam Pawlicki jest znany z upodobania do różnych pojazdów mechanicznych - od samochodów przez motocykle do traktorów rolniczych. Nigdy też nie ukrywał pasji do samolotów.  

Samorządowiec chętnie się z nimi fotografuje i wykorzystuje niemal każdą okazję, aby zasiąść za kółkiem, czy to nowego autobusu, który nabyły Jarocińskie Linie Autobusowe, czy ciężarówki w Zakładzie Gospodarki Odpadami w Jarocinie. Zdjęcia są publikowane w mediach społecznościowym. Też i tam wczoraj pojawił się wpis:

Pamiętajcie, że na drodze trzeba być zawsze czujnym i w odpowiednim momencie zdjąć nogę z gazu. Ja już będę pamiętał, ale póki co, przez najbliższe 3 miesiące mogę być tylko pasażerem - nieoczekiwanie zakomunikował burmistrz Jarocina.

Przez najbliższe trzy miesiące samorządowcowi nie pozostanie nic innego, jak tylko fotografować się w towarzystwie różnych pojazdów. Nie może już bowiem prowadzić żadnego z nich.

W zasadzie nie ma się czym chwalić, ale lepiej żebyście dowiedzieli się ode mnie. Przekroczyłem prędkość... Tymczasowo straciłem prawo jazdy - napisał burmistrz.

Jak ustalili dziennikarze portalu jarocinska.pl, do zatrzymania prawa jazdy burmistrza doszło na terenie powiatu konińskiego. Samorządowiec przekroczył o ponad 50km/h prędkość w obszarze zabudowanym. Jechał 107 km/h. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Czytaj także: Tragiczny bilans na początku kwietnia. W wypadkach drogowych zginęło 8 osób

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE