Reklama

Bardzo drogi lek to dla Antosia jedyna nadzieja!

Opublikowano:
Autor:

Bardzo drogi lek to dla Antosia jedyna nadzieja! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Antoś Grzesiak walczy z guzem pnia mózgu! Razem z nim jego dzielna armia. Dziś dla tego niezwykle dzielnego chłopca jedyną szansą jest eksperymentalny lek, który z powodzeniem przeszedł pierwsze testy w USA. Pierwszy miesiąc leczenia rodzice sfinansowali sami, ale pieniądze się kończą - o zbiórce poinformował portal zpleszewa.pl. 

 

 

 

Choroba od miesięcy zabiera nam nasze dziecko, wyciąga ręce po jego życie! błagamy Was o pomoc – o to, abyście razem z nami zawalczyli o życie naszego synka. Pieniądze potrzebne są na „już”, bo terapia musi być kontynuowana.Lekarze z Niemiec i Szwajcarii nie mają wątpliwości – tylko te leki dadzą nam czas, aby zawalczyć o Antka! To obecnie jedyna nadzieja... – mówią zrozpaczeni rodzice.

 

 

Antek ma 7 lat. Zawsze wszędzie go było pełno, był ciągle w ruchu, wciąż z ukochaną piłką. W połowie marca spadł ze schodów. Na szczęście nie stało się nic niepokojącego – otrzepał się i dziarsko powiedział, że po prostu się poślizgnął. Jednak to był moment, w którym rodzice zaczęli go uważniej obserwować. Któregoś dnia zauważyli, że Antek nie jest w stanie zrobić nawet tak banalnego ćwiczenia jak jaskółka. Nie był w stanie złapać równowagi i stać na jednej nodze. Nie potrafił poprowadzić piłki, a parę dni wcześniej grał z dziadkiem i wszystko mu wychodziło. Ale wtedy nawet w najczarniejszych snach nie przychodziło im do głowy, że przyczyna może być tak poważna.

 

Badania krwi nie wykazały niczego niepokojącego, dlatego szukali dalej.

 

 

Dostaliśmy skierowanie do laryngologa i neurologa. Drugi dokładnie zrobił Antkowi wszystkie badania i powiedział, że powinniśmy natychmiast jechać do szpitala! W tamtej chwili dotarło do mnie, że dzieje się coś bardzo niedobrego. Łamał mi się głos i gdy zadzwoniłem do żony – zdołałem wydusić tylko, żeby spakowała nam torbę, bo jedziemy z Antkiem do szpitala.

 

Po wielu badaniach okazało się, że Antek ma złośliwego glejaka IV stopnia. To jeden z najzłośliwszych guzów mózgu. Nieoperacyjny i przez to śmiertelnie niebezpieczny. Na całym świecie nie ma ratunku. Nie ma metody leczenia tego typu guza.

 

Terapia, o którą dziś walczymy jest w fazie eksperymentu, ale dla nas jest jedyną nadzieją… W USA daje już pierwsze obiecujące efekty, a my chcemy wierzyć w to, że zadziała również w przypadku Antosia! Kiedy widzimy, jak choroba zmienia nasze dziecko, jak próbuje nam odebrać Antosia, pękają nam serca. Nie możemy bezczynnie czekać – musimy zrobić wszystko, by ratować jego życie. Musimy wykorzystać każdą możliwą metodę… Prosimy, pomóż nam!

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE