Reklama

Banda nastoletnich dziewcząt terroryzowała miasto.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: screen youtube

Banda nastoletnich dziewcząt terroryzowała miasto. - Zdjęcie główne

dziewczynki kładły się na jezdni | foto screen youtube

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje pilska policja, siedem nieletnich dziewcząt stanie przed sądem. Jak ustalili funkcjonariusze, nastolatki od dłuzszego czasu dopuszczały się w mieście huligańskich wybryków.

Siedem dziewczynek w wieku od 11 do 13 lat urządziło sobie zabawę na jednej najbardziej z ruchliwych ulic w Pile. Kładły sie na asfalt, stwarzając zagrożenie zarówno dla swojego życia, jak i przejeżdżających kierowców. Sytuacja została nagrana, a film został opublikowany w sieci. Pilska policja szybko ustaliła tożsamość dzieci.

Funkcjonariusze Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii ustalili, że wybryki udokumentowane na filmie to jedynie wierzchołej góry lodowej. 

- Dziewczęta od dłuższego czasu zachowywały się w sposób wykazujący wysoki stopień demoralizacji - mówi sierż. Wojciech Zeszot, oficer prasowy pilskiej policji.

Nastolatki były znane mieszkańcom z picia alkoholu, używania wulgarnych i obraźliwych słów w stosunku do przechodniów, pluły na nich, zaśmiecały otoczenie itp. Potrafiły wchodzić bez pukania do przypadkowych domów, pod pretekstem skorzystania z toalety, gdzie usiłowały dokonać kradzieży.

Kłopoty wychowawcze stwarzały także w szkole.

- Wobec jednej z nich prowadzone jest odrębne postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pracownika oświaty - mówi oficer prasowy.

Cała grupa stanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, który zadecyduje o zastosowaniu wobec nich odpowiednich środków wychowawczych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy