Reklama

23-letni diler z narkotykami o wartości 900 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

23-letni diler z narkotykami o wartości 900 tys. zł  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży. Policja zlikwidowała 3 plantacje marihuany i zabezpieczyła duże ilości narkotyków. 23-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Chodziescy funkcjonariusze pracujący nad sprawą rozprowadzania narkotyków i plantacji konopi indyjskich ustalili właściciela nielegalnej hodowli. Policjanci znaleźli dwie plantacje marihuany, które były ukryte w zaroślach, z dala od wszelkich zabudowań.

 

Na początku sierpnia mężczyzna odpowiedzialny za nielegalną plantację został zatrzymany. Okazał się nim być 23-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. W jego mieszkaniu zabezpieczono 14 kilogramów haszyszu oraz sprzęt do uprawy i przerabiania marihuany na haszysz. Szacuje się. że czarnorynkowa wartość narkotyków wynosi około 900 tysięcy złotych.

 

 

W związku ze sprawą, 23-latkowi zajęto dwa samochody oraz 11 tysięcy złotych w gotówce. Mężczyzna usłyszał zarzut uprawy 158 krzaków konopi indyjskich oraz przerabiania znacznych ilości marihuany. Dealer trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE