Reklama

22-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany przez policję [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

22-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany przez policję [ZDJĘCIA]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. 22-letni mężczyzna jest prawdopodobnym sprawcą morderstwa do jakiego doszło w końcu stycznia w salonie gier. Mężczyznę zatrzymała policja. Grozi mu dożywocie.

 

Policjanci z Poznania zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Lubonia.

 

Do zbrodni doszło na początku stycznia. To wówczas znaleziono nieżywego 62-latka w salonie gier, w którym pracował. Na miejscu zdarzenia, wspólnie z Prokuraturą Poznań Wilda, pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli wszystkie dostępne ślady. Ich praca już przyniosła efekt.

- Mimo braku wyraźnego tropu, policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niedaleko miejsca przestępstwa znaleźli prawdopodobne narzędzie zbrodni oraz kurtkę, która również mogła należeć do sprawcy - informuje Marcin Święcichowski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. - Ustalili również grupę osób, która była widywana w miejscu pracy denata. Kolejne działania sukcesywnie zawężały osoby, które mogły być związane z tą zbrodnią.

Żmudna praca śledczych naprowadziła policjantów na trop 22-letniego mężczyzny. 2 lutego został zatrzymany przez Grupę Realizacyjną KMP w Poznaniu w miejscu zamieszkania. Już dzień później na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Wilda, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

22-latek może resztę życia spędzić za kratkami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE