Reklama

19-latek schylał się nad "kreską" amfetaminy. Wtedy weszła policja...

Opublikowano:
Autor:

19-latek schylał się nad "kreską" amfetaminy. Wtedy weszła policja... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie. Funkcjonariusze złapali nastolatka na gorącym uczynku. Schylał się nad „ścieżką” białego proszku.

 

 

#Zostańwdomu – takie stwierdzenie obiega cały internet i trzeba przyznać, że duża część naszego społeczeństwa wzięła sobie to do serca. Dla jednych jest to czas na spędzenie czasu z rodziną w domowym zaciszu, a dla innych nadrobienie zaległości filmowych. Są też tacy, dla których jest to idealna okazja do imprezowania. Świadkiem takiego zachowania byli ostrzeszowscy policjanci.

W piątek (20 marca) policjanci z ostrzeszowskiej komendy zostali wysłani przez oficera dyżurnego na interwencję do jednego z budynków wielorodzinnych na terenie Ostrzeszowa. Miała mieć tam miejsce impreza z udziałem głośnej młodzieży.

 

 

Na miejscu funkcjonariusze skierowali się prosto do piwnicy skąd dobiegał hałas. Mundurowi po wejściu do pomieszczenia zauważyli 19-latka, który nachylał się nad białym proszkiem. Znajdowali się tam również osoby nieletnie, które natychmiast przekazano pod opiekę rodziców.

Wynik narkotestu wskazał, że biały proszek nad którym pochylał się 19-latek to amfetamina. W piwnicy znaleziono także marihuanę. Łącznie zabezpieczono około 12 gramów nielegalnych substancji.

Wobec nieletnich zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające, czy nie padli ofiarą demoralizacji. Natomiast 19-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego usłyszał zarzuty i został zwolniony.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE