Reklama

13 lat po zabójstwie ochroniarza z Poznania oskarżono Artura M.

Opublikowano: pon, 12 lut 2018 19:00
Autor:

13 lat po zabójstwie ochroniarza z Poznania oskarżono Artura M. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Poznań. Zabójstwo ochroniarza z lokalu "Sami Swoi". Sąd Okregowy w Poznaniu. Gangster "Ogór" oskarżony o morderstwo.

 

 

13 lat po zabójstwie Macieja K., ochroniarza poznańskiego lokalu "Sami Swoi", prokuratura oskarżyła gangstera, Artura M., pseudonim "Ogór". Wcześniej ten czyn był zarzucany jego koledze, "Złotemu".

 

W sierpniu 2017, poznańska prokuratura oskarżyła o morderstwo 42-letniego gangstera "Ogóra". Proces rozpoczął się przed Sądem Okręgowym w Poznaniu. Mężczyzna jak podaje, jest artystą plastykiem. Kilkukrotnie był już karany, między innymi za wymuszenia.

 

W czerwcu 2004 roku doszło do zabójstwa ochroniarza z lokalu "Sami Swoi" w Poznaniu. Między ochroniarzem, a Arturem M., pseudonim "Ogór", miało dojść do kłótni. Następnie gangster miał zostać wyrzucony z lokalu. "Ogór" wraz ze swoim kolegą "Złotym", który zdobył numer telefonu do ochroniarza, postanowili pojechać do mieszkania ofiary, Macieja K.

 

Z ustaleń prokuratury wynika, że ochroniarz wyszedł przed klatkę i został nagle zaatakowany przez "Ogóra", uzbrojonego w nóż o długości 29 cm - czytamy na stronie gloswielkopolski.pl

Rany odniósł także "Złoty", który najprawdopodobniej starał się rozdzielić mężczyzn. Z pociętymi i zakrwawionymi nogami dotarł na stację benzynową, z której zawiadomiono pogotowie i to on usłyszał wkrótce zarzut morderstwa Macieja K.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE