Reklama

Piotr Żyła zagrał w filmie z Joanną Opozdą. Sportowiec do końca nie zdradził, co ich łączy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Różne Piotr Żyła zadebiutował w całkiem nowej roku. Na platformie Netflix można już oglądać film, w której pojawił się popularny skoczek narciarki. Sportowiec do końca nie zdradził, że bierze udział w najnowszym projekcie Sebastiana Staszewskiego, który jest nie tylko autorem scenariusza, ale również producentem kreatywnym filmu.

Piotr Żyła debiutował w towarzystwie popularnych polskich aktorów. W filmie zobaczymy bowiem Józefa Pawłowskiego, Joannę Opozdę, Małgorzatę Kożuchowską, Olafa Lubaszenko, Macieja Musiała czy Sebastiana Fabiańskiego. W produkcji "Wygrać marzenia" swoją ostatnią rolę zagrał również ś.p. Krzysztof Kiersznowski.

Film w reżyserii Piotra Fiedziukiewicza skupia się wokół historii snowboardzisty (Józef Pawłowski), którego karierę przerwała poważna kontuzja oraz pianistki, w tej roli Selina Lo, która motywuje go do realizacji marzeń. Piotr Żyła na ekranie pojawia się w niewielkiej roli, w scenie na weselu. Ubrany w tradycyjny góralski strój, stwierdza siedząc przy barze, że „z tymi kobietami to same problemy”. Niewątpliwie jednak sportowiec jest tak charakterystyczną i lubianą postacią w naszym kraju, że nawet tak krótka riposta nie przejdzie bez echa. O tym, jak skoczek poradził sobie w debiutanckiej roli, opowiedział scenarzysta dziennikarzowii Interii. Powiedział m.in.

Nie ukrywam, że na początku Piotr trochę się stresował. Jak sam przyznawał, wywiady przed telewizyjną kamerą albo gra w reklamie to jednak mniejsza presja niż pełnometrażowy film fabularny. Szybko jednak opanował emocje i z pomocą aktorów grających w jego scenie wczuł się w rolę.

Żyła na planie miał spędzić pięć godzin,. Jego wcześniejsze "role" to udział w reklamach oraz w filmie dokumentalnym o Kamilu Stochu . Film do obejrzenia na platformie Netflix oraz Polsat Box. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy