Reklama

Wiemy kto jeszcze zagra na Jarocin Festiwal 2018!

Opublikowano:
Autor:

Wiemy kto jeszcze zagra na Jarocin Festiwal 2018!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Jarocin. Jarocin Festiwal 2018. Ogłoszono nowych artystów, którzy zagrają na jarocińskim festiwalu.

 

 

 

Poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają na jarocińskiej scenie podczas tegorocznej edycji festiwalu. Na JF18 będziemy mogli usłyszeć zespół Sztywny Pal Azji, który swoje początki miał właśnie w Jarocinie. W lipcu na scenie pojawią się w oryginalnym składzie, czyli m.in. Leszek Nowak, Paweł Nazimek, Jarek Kisiński oraz Zbigniew Ciaputa. Uczestnicy festiwalu mogą się spodziewać największych przebojów grupy oraz nowych utworów, które znalazły się na najnowszej płycie „Szara" z 2017 roku.

 

 

Kolejnym zespołem, który zagra w Jarocinie jest poznański Snowman. Grupa od lat pojawia się na festiwalach w całym kraju i cały czas aktywnie koncertuje. W zeszłym roku ukazała się najnowsza płyta pt. „Gwiazdobiór". Zespół był laureatem Rytmów Młodych w 2011 roku. 

Organizatorzy ogłosili również, że szeregi występujących zasilił duet BAiKA, w którego skład wchodzi znany Piotr Banach (założyciel i lider takich zespołów jak Hey czy Indios Bravos) oraz Katarzyna Sondej (pseudonim artystyczny Kafi). Premiera „Byty zależne", ich debiutanckiego krążka, miała miejsce na początku lutego 2018 roku. Katarzynę Sondej można było usłyszeć u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy Hey Fayrant Tour 2017.

 

Posłuchaj świeżo ogłoszonych artystów, którzy już w lipcy zagrają na Jarocin Festiwal 2018. 

Sztywny Pal Azji - Pocałunek w Rzymie
 

 

Snowman - Znów jesteś sobą
 

 

BAiKA - Jesteś (Official Video)

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE