Reklama

Target One Festival w Rawiczu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Target One Festival. Fani muzyki klubowej zgromadzili się na placu targowym w Rawiczu. Najwytrwalsi bawili się od piątkowego wieczoru do sobotniego poranka.

Targen One Festival "zawitał" do Rawicza po raz pierwszy. W trakcie imprezy królowały klubowe rytmy - zarówno te sprzed kilkunastu czy kilku lat, jak i te najnowsze. Remixów, wizualizacji i pirotechniki nie brakowało.

Target One Festival. Za konsolą znani DJ-e

Wystąpili, m.in. DJ HAZEL, DNF, I.GOT.U, TAITO, DJ X-MEEN czy V_VALDI. Rozgrzali bawiącą się publiczność przed sceną. Impreza rozpoczęła się w piątek wieczorem i potrwała do rana w sobotę.

Imprezowiczów przybywało z minuty na minutę, a przyjechali nie tylko z okolic Rawicza, Wielkopolski, ale i z innych województw. Doskonale bawiła się zarówno młodzież, jak i ci starsi - pamiętający czasy znanych dyskotek z Rawicza czy Sarnowy.
 

Target One Festival. Za tydzień w Krotoszynie 

Już w kolejny weekend fani muzyki klubowej będą mogli bawić się w Krotoszynie - na placu przy ul. Magazynowej. Podczas dwudniowej imprezy (27-28 sierpnia) wystąpi 19 DJ-ów. W Krotoszynie Target One Festival po raz pierwszy odbył się w 2017 roku. 
 
 

Artykuł pochodzi z portalu rawicz24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE