Reklama

Jarocin. Niezwykła publikacja na setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego

Opublikowano:
Autor:

Jarocin. Niezwykła publikacja na setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Dzień 27 grudnia to wyjątkowa data w historii Polski, rozpoczęło się Powstanie Wielkopolskie, które nierozerwalnie wpisało się w historię Jarocina i jego mieszkańców.

 

 

W związku z przypadająca w tym roku 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, Południowa Oficyna Wydawnicza, wydawca między innymi Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl -  przygotowała wyjątkową publikację – Nasza Niepodległa, dokumentującą osiągnięcia gospodarcze przedsiębiorstw i różnorodnych firm z naszego regionu w suwerennej Polsce. Opisane zostały historię kilkudziesięciu przedsiębiorstw z ziemi jarocińskiej, które zmagając się z trudnościami, pokonując przeszkody, osiągnęły nie tylko lokalny, ale także ogólnopolski i europejski sukces.

 

Autorzy publikacji zabiorą czytelnika w niezwykłą podróż w czasie, nie tylko dzięki spisanej historii, ale także unikatowym zdjęciom, które w niepowtarzalny sposób obrazują rozwój i postęp. Są swoistą podróżą w czasie, pokazującą drogę jaką pokonali ci, których dziś nazywamy ludźmi sukcesu.

 

Wydawcy zaplanowali premierę książki na dzień 27 grudnia 2018, by w ten szczególny sposób uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości związane z tym wydarzeniem odbędą się tego dnia w siedzibie Południowej Oficyny Wydawniczej o godz. 18.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE